לייעוץ חייגו עכשיו

הסדר חוב מול בנק לאומי

הלוויתם סכום כסף גדול מבנק לאומי, ואתם מגלים כי אתם מתקשים להחזירו? רגע לפני שאתם עומדים מול שוקת שבורה ותוהים מה הצעד הבא שעליכם לעשות, קבלו את כל הדרכים ואת כל הפתרונות, להסדר חוב מול בנק לאומי, שיאפשר לכם לנשום לרווחה, לעמוד בתשלומי ההלוואה, ולהימנע מהתהליכים משפטיים ארוכי טווח, בצורה מהירה, קלה, נוחה ובעיקר ניתנת להשגה.

 

לקיחת הלוואה מבנק לאומי

כמו כל בנק, גם בנק לאומי מציע ללקוחותיו, לקיחת הלוואה בתנאים נוחים ומהירים, עם ריביות מצטברות כמובן, אשר מאפשרות לו להרוויח, במקביל לרווח שנוצר ללקוחות כתוצאה מלקיחת ההלוואה. בנק לאומי כולל סניפים רבים ברחבי הארץ, וכתוצאה מכך נוכל למצוא אזרחים רבים המנויים לבנק זה ולוקחים ממנו הלוואות לצרכים שונים ובתנאים משתנים.

 

הלוואה לצרכים שונים מבנק לאומי

עוד טרם הסוגייה של הסדר חוב מול בנק לאומי, חשוב להבין כי יש צרכים רבים הגורמים לאדם ליטול הלוואה. לעיתים מדובר ברכישת דירה ולקיחת משכנתא, ולעיתים מדובר אף בהלוואה קטנה יותר, לצורך קניית רכב, שיפוצים, שמחה משפחתית, התרחבות המשפחה ועוד. חשוב להגדיר מראש את מטרת ההלוואה, כיון שלמטרה של ההלוואה, ישנה השפעה ישירה ומוכחת על תנאי ההלוואה שמעניק הבנק.

 

הסדר חוב מול בנק לאומי

 

הגורמים להסדר חוב מול בנק לאומי

הדרך הקונבנציונלית להסדר חוב מול בנק לאומי, היא החזר חודשי, כפי שנקבע ונערך בחוזה שנחתם בעת לקיחת ההלוואה. בעת לקיחת ההלוואה, הבנק יעמיד לרשותכם את תנאי ההלוואה, מסלול ההלוואה, הסכום החודשי שאותו תשלמו לבנק מידי חודש בחודשו ונתונים נוספים. מרגע שתחתמו על תנאי ההלוואה, הרי שאי עמידה בפירעון ההלוואה, עלול לגרור הליכים משפטיים בלתי נמנעים שנובעים כתוצאה מאי תשלום החוב לבנק לאומי.

 

אי הסדר חוב מול בנק לאומי

לקחתם הלוואה, הייתם בטוחים כי תעמדו בכבוד בתשלומים, אך בפועל, אתם מגלים כי ההלוואה 'גדולה עליכם' ואתם לא מסוגלים לעמוד בתשלומים החודשיים. מהו השלב הבא? האם אפשר לא לשלם ודי? כמובן שלא. הבנק הוא מוסד מכובד אשר מתפרנס מן ההלוואות ואינו יכול לעצור את התשלומים השוטפים מאת הלקוחות. ולכן, כדי למנוע בעיות עוד טרם נוצרו, דבר ראשון, מומלץ ליידע את הבנק על המצב שנוצר, ולנסות למצוא יחד פתרונות יצירתיים למצב.

 

הסיבות לאי הסדר חוב מול בנק לאומי

מדוע לווה לא יכול לעמוד בהסדר החוב? סיבות רבות גורמות לאי עמידה בתנאי פירעון ההלוואה. החל ממשבר פתאומי בעסק, ועד לתקופת מחלה ממושכת או קשיים תזרימיים. גם אי חישוב נכון של העתיד, יכול לגרום לאי עמידה בהלוואה, ועל כן, חשוב לעצור, לבחון את המצב לעומק ולנסות להגיע לפתרונות יעילים.

 

תנאי ההסדר של בנק לאומי

אף על פי שאתם לקוחות של הבנק, ואתם אילו ש'מפרנסים' אותו, לעיתים יוכל הבנק להציע לכם מסלולים אפשריים להטבת החוב ומיגורו בהקדם, על ידי אופציות שונות, של הקטנת סכום החוב או פריסת תשלומים רחבה יותר. במקרה שקיבלתם אופציה לתשלום נוח יותר של החוב, הרי שקיבלתם במתנה את הדרך להתמודד עם החוב שנוצר בכבוד, מבלי להיכנס להליכים משפטיים מורכבים.

 

הקטנת החוב בבנק דיסקונט

אחת מהאופציות שמציע בנק דיסקונט, הינה הקטנת תשלום החוב. מה הכוונה? למרות שבעת לקיחת ההלוואה סכום החוב היה גבוה, הבנק מאפשר לכם כעת להפחית בסכום החוב, ובכך, הוא מקל עליכם בתשלומים, ומונע מכם צבירת חובות מורכבת וארוכת טווח, שנובעת מאי יכולת לעמוד בחוב הגבוה שנקבע מלכתחילה.

 

פריסת תשלומים בבנק לאומי

דרך נוספת להסדר חוב בבנק לאומי, היא שימוש באופציה של פריסת תשלומים מורחבת, המאריכה את תקופת תשלום ההלוואה ומקטינה את הסכום החודשי המשולם לבנק. אופציה זו משאירה את סכום החוב על כנו, אך מפחיתה את התשלום החודשי על ידי פריסה לזמן ארוך יותר, ובכך מאפשרת עמידה בתשלומים, על ידי תשלום חודשי נמוך יותר.

 

הבנק לא חייב להגיע להסדר

תנאי ההסדר של החוב נשמעים נוחים ונעימים, אך בפועל, ממש לא כל לווה מקבל אותם אוטומטית. ולהפך, הבנק מערים קשיים רבים בפני הלווה, עד שהוא מגיע עמו להסדר חוב מול בנק לאומי, שמונע ממנו את הכניסה לעולם המורכב של העיקולים, בתי המשפט וההוצאה לפועל. רק מתי מעט, זכאים בצורה מיידית לתנאים הנוחים של הסדרי החוב וזאת מסיבות שונות ואישיות של כל אחד מהזכאים.

 

הסדר חוב מול בנק לאומי על ידי עורך דין

אם גם אתם לא נמצאים בין יחידי הסגולה המאושרים שזוכים להסדרים באופן אוטומטי – אל דאגה. עורך דין העוסק בנישה הבנקאית ובנישה של חדלות הפירעון, ילווה אתכם בתהליך, וידאג עבורכם להסדר חוב מיטבי מול בנק לאומי, בתנאים נוחים, פריסה מתאימה ובאופציה שתקל עליכם ותאפשר לכם לעמוד בהחזר ההלוואה מול הבנק, בכבוד וללא תהליכי פיגור שגורמים להשלכות שליליות.

 

עורך דין המטפל בהסדר חוב מול בנק לאומי

כאשר הלווה מקבל ליווי של עורך דין, לצורך הסדר החוב מול בנק לאומי, הרי שלא רק הסדר החוב מטופל על ידי עורך הדין, אלא גם מרכיבים נוספים. גם הבנק, מחשב מחדש מסלול, כאשר הוא ניצב מול עורך דין יודע חוק, שמגייס את כל הידע המקצועי שלו, לצורך ההגנה על האינטרסים של הלווה.

 

ההשלכות הנמנעות על ידי הסדר חוב מול בנק לאומי

חשוב לדעת, כי אי עמידה בפירעון ההלוואה, עלול לגרום לאינסוף השלכות שליליות. ההשלכה הראשונית והמהירה, היא תהליך של הוצאה לפועל, ועיקול נכסים משועבדים, על מנת לממש את החוב שנוצר. אך קיימות גם השלכות לטווח הרחוק, כמו דירוג אשראי שלילי שמונע קבלת הלוואות נוספות בעתיד, פתיחת תיק משפטי הנגרר לאורך שנים ועוד.

 

השקעה מנצחת בעורך דין להסדר חוב מול בנק לאומי

אף על פי שעורך דין להסדר חוב מול בנק לאומי עולה כסף, בפועל הוא חוסך הרבה הרבה יותר כסף מהעלות שלו, והוא מהווה השקעה משתלמת מכל הבחינות. כאשר מדובר בעסק שצבר חוב מול הבנק, חשוב לדעת, כי החוב עלול גם לפגוע בתדמית של העסק ולמנוע ממשקיעים עתידיים או לקוחות, להצטרך אליו בעתיד.

 

הסדר חוב מול בנק לאומי לאיכות חיים

חובות, הם לא רק עלות של כסף, אלא גם פגיעה באיכות החיים. החובות דורשים דיונים משפטיים מייגעים, הסכמים ארוכי טווח ובירוקרטיה בלתי נגמרת. מניעת החובות משפיעה על איכות החיים, ומונעת בעיות, חוסר בהירות, חוסר ביטחון והליכים משפטיים הפוגעים בממון ובשם הטוב של הלווה, שסך הכול לא הצליח לעמוד בתנאי ההלוואה שנטל מול בנק לאומי.

 

הפלוסים של עורך דין בהסדר חוב מול בנק לאומי

הסדר חוב מול בנק לאומי על ידי עורך דין, מאפשר לעיתים הוצאה של צווים משפטיים מיוחדים לטובת הלווה. צווים משפטיים אלו, יכולים להיות מושגים רק בעזרת עורך דין העוסק בתחום, הבקיא בדיני הבנקאות ובדיני חדלות הפירעון, ובעל יכולת כדי להשיג צווים משפטיים המשפיעים על הסדר תשלום החוב לבנק.

 

לסיכום

הסדר חובות לבנק על ידי עורך דין, מאפשר עמידה בכבוד בהחזרי ההלוואות, כמו גם מניעת השלכות שליליות הנובעות מאי עמידה בפירעון. מומלץ להיעזר בעורך דין העוסק בנישה הבנקאית ובהליכי חדלות פירעון, על מנת לקבל את מקסימום התנאים המיטיבים על ידי הבנק.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
Picture of עורך דין חדלות פירעון מאור לוי
עורך דין חדלות פירעון מאור לוי

עו"ד מאור לוי הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל ומחזיק בתעודת גישור המוכרת על ידי הועדה המייעצת לענייני גישור לבתי המשפט משנת 2016. כמו כן, עו"ד מאור לוי הוסמך בשנת 2018 על ידי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק. ניסיונו העשיר של עו"ד מאור לוי הן בעסקאות מקרקעין והן בניהול תיקים מורכבים במגוון תחומי משפט, ובפרט בהליכי חדלות פירעון (בהיותו מייצג חייבים, זוכים וב"כ נאמנים במחוזות שונים) מאפשר לו ראייה משפטית רחבה, מציאת פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיו וקביעת אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח ונסיבותיו.

"עורך

לייעוץ עם עו"ד מאור לוי

מאמרים נוספים

פתיחה
1
שלום
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?