לייעוץ חייגו עכשיו

מחיקת חובות בארץ מחול

נמצאים כרגע בחו"ל באופן קבוע או זמני, אך צברתם חובות בארץ משהייה בה בעבר? מחיקת החובות בארץ מחו"ל לא חייבת לדרוש את הגעתכם החפוזה ארצה. ביכולתכם להשתמש גם באופציה נפוצה והמקובלת כיום, של הסדר חוב, ובכך להמשיך לשהות ברוגע בחו"ל מבלי שהחובות בארץ ימשיכו לתפוח.

 

למה יש לבצע מחיקת חובות בארץ מחו"ל?

במקרה שאתם שוהים בחו"ל וצברתם חובות בארץ, עליכם לפעול כדי להימנע ממצב לא נעים של עיקולים, קנסות, ריביות מצטברות. חשוב לדעת כי כיום, במערך הידע הבין-לאומי, חובות בארץ יכולים להשפיע על חשבון הבנק שלכם – ישירות בחו"ל. ועל כן, יש לפעול בכל האמצעים הנדרשים כדי למחוק את החוב בצורה יעילה ולאפשר לכם שקט ורוגע כלכלי לטווח הרחוק.

 

הגורמים למחיקת חובות בארץ מחו"ל

ישנם גורמים רבים לחובות שנוצרו בארץ ונדרשים למחיקה מחו"ל, אחד הבולטים שבהם, הוא משבר הקורונה, אשר הותיר אזרחים רבים עם קושי כלכלי מתמשך, כתוצאה מחוסר הכנסות, בידודים, חל"ת, סגירת עסקים ועוד. המומחים טוענים כי השפעת המשבר הכלכלי של הקורונה, תימשך בישראל לפחות בעשר השנים הקרובות, דבר שמצביע על חובות רבים שיהיו חייבים להימחק, על מנת למנוע נזקים בלתי הפיכים לאזרח נושא החוב.

 

מחיקת חובות בארץ מחול

 

הסיבות למחיקת חובות בארץ מחו"ל

שהייה בחו"ל, זמנית או קבועה, אינה פוטרת אתכם ממחיקת חובות בארץ. על פי החוק ניתן לממש נכסים שלכם על ידי הוצאה לפעול, ללא שהייתכם במקום ואף ללא הסכמתכם. אי מחיקת החוב בארץ, יכול לגרום להליכים משפטיים מורכבים אשר קשה מאד לצאת מהם, וניתן למנוע אותם בעזרת מחיקת החובות והסדר חוב המקובל על שני הצדדים. ולכן, מומלץ שלא להגיע לשלב העיקולים וההוצאה לפועל, אלא להסדיר את החוב, מיד עם היווצרותו ועוד טרם שהוא נגרר להליכים מול גורמי החוק והמשפט בישראל.

 

מהם ההליכים הנדרשים למחיקת חובות בארץ מחו"ל

כדי שתוכלו לבצע מחיקת חובות בארץ מחו"ל, בלי לבזבז כסף על טיסות לארץ והגעה מיותרת, יש לחתום על ייפוי כוח מול עורך דין המתמחה במחיקת חובות, על מנת שהוא יטפל לכם בכל הקשור לחובות שנצברו לכם בארץ. החתימה על ייפוי הכוח יכולה להתבצע גם על ידי שליחת מייל, דבר שמקל על התהליך, ומונע בירוקרטיה ארוכה וסרבולים מיותרים. מרגע החתימה על ייפוי הכוח, אתם יכולים להיות רגועים כי התיק שלכם נמצא בידיים הנכונות, והחובות שצברתם בארץ, עומדים להימחק אחת ולתמיד.

 

עורך דין למחיקת חובות בארץ מחו"ל

עורך הדין ידאג למחיקת החובות שלכם, ואף להגנה משפטית מלאה. תחילה יבחן עורך הדין את נסיבות היווצרות החובות ואת מצבכם האישי, ובהמשך, הוא ידאג להסדרי חוב מול גורמי האכיפה השונים, מתוך כר פעולה נרחב, של אופציות מגוונות שיאפשרו לכם את מחיקת החוב בצורה הטובה והמועילה ביותר.

 

סיבה משמעותית למחיקת חובות בארץ מחו"ל

ישנם מקרים רבים, של ישראלים אשר צברו חובות בארץ, וכעת הם שוהים בחו"ל אך אינם יכולים לשוב ארצה חזרה, כיוון שעקב החובות שצברו, יוטל עליהם צוו עיכוב יציאה מהארץ, שימנע מהם לחזור שוב לחו"ל במקרה הצורך. עורך דין למחיקת חובות, יטפל לכם גם בעניין הקריטי הזה, וידאג לכם להסדר חוב שימנע את הצו של עיכוב היציאה מן הארץ. במקרים בהם הצו של עיכוב היציאה מהארץ כבר יצא לאור, ינסה עורך הדין לדאוג לביטולו המהיר.

 

לסיכום

מחיקת חובות בארץ מחו"ל, הינה הכרחית לצורך שמירה על ביטחון כלכלי, והשלכות פיננסיות ארוכות טווח. ניתן לפתור את העניין, בעזרת ליווי משפטי של עורך דין המומחה בעניין, אשר גורם למחיקת והסדר החובות.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
Picture of עורך דין חדלות פירעון מאור לוי
עורך דין חדלות פירעון מאור לוי

עו"ד מאור לוי הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל ומחזיק בתעודת גישור המוכרת על ידי הועדה המייעצת לענייני גישור לבתי המשפט משנת 2016. כמו כן, עו"ד מאור לוי הוסמך בשנת 2018 על ידי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק. ניסיונו העשיר של עו"ד מאור לוי הן בעסקאות מקרקעין והן בניהול תיקים מורכבים במגוון תחומי משפט, ובפרט בהליכי חדלות פירעון (בהיותו מייצג חייבים, זוכים וב"כ נאמנים במחוזות שונים) מאפשר לו ראייה משפטית רחבה, מציאת פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיו וקביעת אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח ונסיבותיו.

"עורך

לייעוץ עם עו"ד מאור לוי

מאמרים נוספים

פתיחה
שלום
היי,
שמי מאור לוי,
יש לי ניסיון מוכח בייצוג לקוחות במצבים מורכבים של חובות, עיקולים, חדלות פירעון, נדל"ן ועוד.
אני כאן כדי להקשיב לך ולעזור לך למצוא את הדרך הנכונה עבורך.