לייעוץ חייגו עכשיו

אודות עו"ד מאור לוי

"עורך

MAOR LEVI LAW OFFICE

עורך דין מאור לוי

עו"ד מאור לוי הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B), חבר לשכת עורכי הדין בישראל ומחזיק בתעודת גישור המוכרת על ידי הועדה המייעצת לענייני גישור לבתי המשפט משנת 2016. 

כמו כן, עו"ד מאור לוי הוסמך בשנת 2018 על ידי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק.

ניסיונו העשיר של עו"ד מאור לוי הן בעסקאות מקרקעין והן בניהול תיקים מורכבים במגוון תחומי משפט, ובפרט בהליכי חדלות פירעון (בהיותו מייצג חייבים, זוכים ובא כוח נאמנים במחוזות שונים) מאפשר לו ראייה משפטית רחבה, מציאת פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיו וקביעת אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח ונסיבותיו.

כחלק מחזונו של עו"ד מאור לוי לתרום לקהילה ולאפשר לכל אדם באשר הוא להיות מיוצג בכבוד, נמנה הוא ברשימת עורכי הדין של הסיוע המשפטי. 

5 שנות ניסיון

עשיר ומקצועי

09-8865554

אשמח שנדבר

מאור לוי עורכי דין

תחומי עיסוק המשרד

אנחנו דואגים להרחיב את תחומי ההתמחות שלנו בכל עת וממשיכים להתמקצע ולהרחיב את הידע שלנו בכל תחום ותחום

עורך דין מקרקעין

המשרד מספק ליווי בעסקאות הכוללת העברת זכויות קניין בקרקע עצמה או בכל מה שבנוי עליה, כגון דירה, או מחובר לה. בנוסף, מסייע להסדיר את כל הקשור בבתים משותפים ובעלות משותפת במקרקעין.

עורך דין נדל״ן

מאור לוי ועורכי הדין במשרד מיומנים בניהול משא ומתן וניסוח מסמכים משפטיים, כגון חוזים ושטרות. כמו כן, הם מסייעים לכם, הלקוחות, להבין מסמכים משפטיים בשפה פשוטה.

עורך דין ייפוי כח מתמשך

עורך דין מאור לוי הוסמך על ידי האפוטרופוס הכללי ומשרד המשפטים לעורך ייפוי כוח מתמשך וחרט על דגלו לחשוב ולסייע לפונים אליו לעריכת ייפוי כוח מתמשך באופן יצירתי, תוך קביעת מנגנונים ברורים

עורך דין חדלות פירעון
עורך דין פשיטת רגל
משפט מסחרי ואזרחי
עורך דין צוואות וירושות
פתיחה
1
שלום
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?