לייעוץ חייגו עכשיו

הסדר חובות

הסדר חובות זה לא סתם צמד מילים. מאחורי הביטוי מסתתר מצב לא נעים של מצוקה גדולה. מצד אחד אדם שנקלע לחובות ומרגיש כמו אבן מתגלגלת במדרון, או אולי נכון יותר להגיד כדור שלג שרק גדל מיום ליום עם ריביות וקנסות. ומהצד השני נושים הדורשים את כספם ומפעילים הליכי גבייה באמצעות ההוצאה לפועל.

מצב שכזה יוצר הרבה תחושות חוסר אונים ברמה האישית, ולצערנו זה יכול לקרות לכל אחד. כל אדם עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם חובות, בעקבות אירועים שונים בחיים. המצוקה הנפשית וחוסר ההכרות עם הכלים המשפטיים שבאמצעותם אפשר לפעול, הם עוד סיבה מדוע במקרים שכאלו הצעד הנכון לעשות יהיה פניה אל עורך דין לענייני חובות.

נכון, זו עשויה להיראות לכם כמו עוד הוצאה ברגע שממש אין לכם כסף. אבל ישנו ערך רב לעבודתו של עורך הדין. עורך דין חובות מומלץ יודע לנתח את המצב בצורה מעמיקה, ולבנות אסטרטגיה ליציאה מהחובות.

כל מקרה דורש פתרון פרטני, ויתכן כי נצטרך להגיש בקשה לביטול עיקול בהוצאה לפועל, בקשה לעיכוב הליכים או לנהל משא ומתן מול בנקים או גורמים אחרים. אינכם רוצים להיות לבד ברגעים אלו.

עורך דין לענייני חובות

הסדר חובות

ישנן אפשרויות שונות להסדרת חובות כספיים, אך כל אפשרות מתאימה למקרה אחר. בכל פעם שמגיע אלינו חייב אנו צריכים לבצע ניתוח כלכלי ומשפטי של חובותיו, מקורות ההכנסה, נכסים ועוד פרמטרים מחייו האישיים – כך ניתן להתאים עבורו את הפתרון האופטימלי.

לצערנו אנו רואים מקרים רבים של חייבים אשר ניסו להתנהל לבדם, ובפועל הגיעו להסדרי תשלום שאינם משתלמים או אולי מיהרו להיכנס להליך חדלות פירעון למרות שניתן היה להגיע להסדרים טובים יותר. ישנם גם מקרים רבים בהם אנשים לוקחים הלוואה לצורך סגירת חובות, אך המחסור בידע פיננסי גורם להם רק להסתבך עוד יותר.

עורך דין לענייני חובות יבצע עבורכם ניתוח של המצב, ובהתאם לכך יציע לכם את הפתרונות האפשריים. לכל הליך ישנם יתרונות וחסרונות, וכל הליך מתאים למצב אחר. אנחנו נעשה לכם סדר בראש.

אם אין באפשרותכם לשלב חוב, ישנן אפשרויות שונות של הסדרי חובות. למשל ניתן לעשות הסדר חובות בהוצאה לפועל באמצעות בקשה לצו תשלומים או בקשה לאיחוד תיקים. ורק במקרים קיצוניים יותר ללכת על פתרון של חדלות פירעון.

אך תופתעו לגלות כי במקרים רבים הפתרונות הטובים ביותר מגיעים דווקא באמצעות משא ומתן מול הנושים. הסדר נושים יכול להיות פתרון המיטיב עם החייב ועם הנושים. במקרים רבים הם מבינים כי אינם יכולים לקבל את החוב במלואו, ומעדיפים להגיע להסדר הכולל מחיקת חובות, ולהימנע מהליך ארוך של חדלות פירעון.

עורך דין חובות מומלץ

עורך דין חובות מומלץ

אז איך בוחרים עו“ד הסדר חובות?

ראשית כל זהו חייב להיות עורך דין בעל ניסיון מוכח בתחומי ההוצאה לפועל וחדלות פירעון. כלומר עורך דין השולט היטב בכל החקיקה הרלוונטית, מכיר את פסקי הדין ויודע כיצד לנווט מול גופים כמו הממונה על חדלות פירעון או ההוצאה לפועל. עורך דין שכזה עשוי לגלות תושייה רבה בדרך שלכם אל החופש (חופש מחובות).

שנית, חשוב שזה יהיה עורך דין בעל ניסיון במשא ומתן. לא כל הסדר חוב מתבצע באמצעות טפסים בהוצאה לפועל או הגשת בקשה לחדלות פירעון. במקרים רבים יש לנהל משא ומתן מול החייבים, כמו למשל הסדר חוב לבנק.

שלישית, כדאי לחפש אחר עורך דין לענייני חובות שיכול להעניק לכם פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום. כך תוכלו להתרשם מיכולותיו המקצועיות והרקורד שלו, ולדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה.

עורך דין חובות מומלץ

הסדר חובות

מתמודדים עם חובות? מקבלים מכתבים מההוצאה לפועל? מאיימים עליכם בעיקולים או שהוטל עליכם צו עיכוב יציאה מהארץ? בהחלט לא נעים. אבל זהו הזמן לקחת נשימה עמוקה ולפנות לעזרה משפטית.

הסדר חובות טוב יכול להיות דבר מאתגר, ולכן חשוב לעשות זאת בעזרתו של עורך דין חובות מומלץ. מהבחינה הזאת אתם יכולים לסמוך על משרד עורכי הדין בראשותו של עו“ד הוצאה לפועל וחובות מאור לוי.

למשרדינו ניסיון רב בהסדרת חובות, לרבות חוב לחברת הסלולר, הסדר חוב מול בנק דיסקונט או כל גוף אחר. אנו מייצגים לקוחות פרטיים בהסדרי חדלות פירעון, כמו גם חדלות פירעון חברה בע“מ.

אנו עוסקים בנושא שנים רבות, ומביאים ידע מקצועי בעל ערך המסייע לכל אחד לצאת מהחובות. אנחנו נתחיל מייעוץ ראשוני על מנת להבין את מאפייני המקרה, נבנה אסטרטגיה ונעניק לכם ייצוג בכל ההליכים עד להשגת הסדר אופטימלי.

עורך דין חדלות פרעון –  מחפשים מידע נוסף? עקבו גם אחר ערוץ היוטיוב.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
Picture of עורך דין חדלות פירעון מאור לוי
עורך דין חדלות פירעון מאור לוי

עו"ד מאור לוי הינו בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין בישראל ומחזיק בתעודת גישור המוכרת על ידי הועדה המייעצת לענייני גישור לבתי המשפט משנת 2016. כמו כן, עו"ד מאור לוי הוסמך בשנת 2018 על ידי האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק. ניסיונו העשיר של עו"ד מאור לוי הן בעסקאות מקרקעין והן בניהול תיקים מורכבים במגוון תחומי משפט, ובפרט בהליכי חדלות פירעון (בהיותו מייצג חייבים, זוכים וב"כ נאמנים במחוזות שונים) מאפשר לו ראייה משפטית רחבה, מציאת פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיו וקביעת אסטרטגיה מתאימה לכל לקוח ונסיבותיו.

"עורך

לייעוץ עם עו"ד מאור לוי

מאמרים נוספים

פירוק חברות

פירוק חברות הוא הליך משפטי מורכב המביא חברה לסיום פעילותה,

פתיחה
1
שלום
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?